G2R2AC12BYOMI
Omron Electronics
Power Relay 12VAC 5A DPDT(29mm 13mm 25.5mm) THT
+ see all
Datasheet Accessories
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +