G2R1AET130DC24BYOMI
G2R1AET130DC24BYOMI
Omron Electronics
In Stock: 41
Minimum Order: 5
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
G2R-1A-E-T130-DC24
Omron Electronics
Power PCB relay – General purpose relay - Semi sealed – SPST – 1 Pole - Ag alloy - 16A - 24 VDC coil - Through hole - NO (1 Fo ...
RoHS Compliant
Discontinued
Description +
Power PCB relay – General purpose relay - Semi sealed – SPST – 1 Pole - Ag alloy - 16A - 24 VDC coil - Through hole - NO (1 Form A) - Silver Alloy