G2R-112S-V-US-DC24
Omron Electronics
Power PCB relay – General purpose relay - Semi sealed – SPDT – 1 Pole - Ag alloy - Contact rating 10A - 30 V- Coil rating 24 V ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Non-Compliant
Discontinued
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Power PCB relay – General purpose relay - Semi sealed – SPDT – 1 Pole - Ag alloy - Contact rating 10A - 30 V- Coil rating 24 VDC