- S8VS48024B
S8VS48024B
Omron Automation
Power supply - 480 W - 100 to 240 VAC input - 24 VDC - 20 A output - DIN rail mounting - digital display with running voltage ...
Description
Power supply - 480 W - 100 to 240 VAC input - 24 VDC - 20 A output - DIN rail mounting - digital display with running voltage and current - peak current - and total run time function with settable alarm point
Search Keywords: S8VS48024B
Supplier:Omron Automation
Part No:S8VS48024B
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
COO:CN
1 -
Family:S8VS
Efficiency:89(Typ) %
Dimension:127.2 x 150 x 119.5 mm