Search Keywords: E2EX10D1S
  • Part No:
    E2EX10D1S
  • COO:
    CN
  • Type:
    N/A
  • Sensing Distance:
    10 mm
  • Output Type:
    N/A
  • Dimension:
    57 x 41.54 mm
  • Operating Temperature:
    -25 to 70 °C