Search Keywords: E2ECC2R5B1
  • Part No:
    E2ECC2R5B1
  • COO:
    JP
  • Type:
    Inductive
  • Sensing Distance:
    2.5 mm
  • Output Type:
    PNP
  • Dimension:
    453 x 8 mm
  • Response Frequency:
    1000 Hz
  • Operating Temperature:
    -25 to 70 °C