Search Keywords: E2ECC1R5D1
  • Part No:
    E2ECC1R5D1
  • COO:
    JP
  • Type:
    Inductive
  • Sensing Distance:
    1.5 mm
  • Output Type:
    N/A
  • Dimension:
    465 x 8 x 10.3 mm
  • Response Frequency:
    1500 Hz
  • Operating Temperature:
    -25 to 70 °C