TAP2000K10RE
Ohmite
TAP2000 Box Chassis Mount Resistor ±10% ±150ppm/C 10Ohm 2000W
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BOX Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +