MOX-2-122004J
Ohmite
Res Thick Film 2M Ohm 5% 5W ±25ppm/°C Silicone AXL Medical
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Non-Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: MOX2122004J
  • Part No:
    MOX-2-122004J
  • RoHS:
    No
  • HTS:
  • COO:
    MX
  • ECCN:
    EAR99
    100
  • Termination Style:
    Axial
  • Power Rating:
    5 W
  • Resistance Value:
    2 MOhm
  • Tolerance:
    5 %
  • Temperature Coefficient:
    ±25 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 210 °C
  • Packaging:
    N/A
  • Dimension:
    53.85 x 7.87 mm