MC102522502FE
Ohmite
Res Thick Film 25K Ohm 1% 1.5W 50ppm/C Pad SMD T/R
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +