D175K250-B
Ohmite
Resistor, Wirewound - Vit. Enamel - Radial Lugs - 175W -A (+/-) 260ppm/AC - 250 Ohms
RoHS Non-Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +