D12K2K25E
D12K2K25E
Ohmite
In Stock: 0
Minimum Order: 5
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
D12K2K25
Ohmite
Resistor, Wirewound - Vit. Enamel - Radial Lugs - 12W -A (+/-) 260ppm/AC - 2.25K Ohms
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Non-Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +