45NF50RE
Ohmite
Res Wirewound 50 Ohm 1% 5W A±20ppm/C Conformal Silicone Ceramic AXL
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +