41F15RE-T
Ohmite
Res Wirewound 15 Ohm 1% 1W A±20ppm/A°C Conformal Silicone Ceramic AXL Thru-Hole
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +