Search Keywords: NEV47M35CB
  • Part No:
    NEV47M35CB
  • Capacitance Value:
    47 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -40 to 85 °C
  • Voltage:
    35 VDC
In Stock: 10
Can Ship immediately Buy all 10 in-stock or the regular minimum order quantity of 100