Search Keywords: NEV15M63
  • Part No:
    NEV15M63
  • Capacitance Value:
    15 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -40 to 85 °C
  • Voltage:
    63 VDC
In Stock: 1
Can Ship immediately Buy all 1 in-stock or the regular minimum order quantity of 50