NEH10M100CB-BULK
NEH10M100CB-BULK
NTE Electronics
In Stock: 153
Minimum Order: 25
VIEW PRODUCT
NEH10M100CB
NTE Electronics
Cap 10uF 100VDC 20% 6.3 X 12.5mm AXL 33.157 Ohm 68mA 2000 hr Bulk
+ see all
Accessories
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +