- MSC330V145
MSC330V145
NTE Electronics
Cap Aluminum Lytic 145uF 330VAC (52.32 X 111.25mm) Quick Connect 65°C
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Description
Search Keywords: MSC330V145
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:NTE Electronics
Part No:MSC330V145
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8414596590
COO:US
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
1 -
Lead Pitch For Radial:N/R
Family:MSC
Equivalent Series Resistance:N/A
Capacitance Value:145 uF