- MSC250V189
MSC250V189
NTE Electronics
Cap Aluminum Lytic 189uF 220VAC/250VAC (52.32 X 111.25mm) Quick Connect 65°C
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Description
Search Keywords: MSC250V189
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:NTE Electronics
Part No:MSC250V189
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:85322200200
COO:US
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
1 -
Lead Pitch For Radial:N/R
Capacitance Value:189 uF