- MSC125V216
MSC125V216
NTE Electronics
Cap Aluminum Lytic 216uF 110VAC/125VAC (36.53 X 85.85mm) Quick Connect 65°C
Description
Search Keywords: MSC125V216
Supplier:NTE Electronics
Part No:MSC125V216
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8532220085
Family:MSC
Capacitance Value:216 uF
Equivalent Series Resistance:N/A
Dimension:85.85(Max) x 36.53(Max) mm
In Stock:
4
Can Ship immediately
Buy all 4 in-stock or the regular minimum order quantity of 5