76-FD12-BULK
NTE Electronics
Quick Disconnect Terminal - Female - 10 to 12 AWG - 0.311" (7.90mm) Tab Length - Non-Insulated - Crimp Termination - Bulk.
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BULK Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +