- VN0300L-G
VN0300L-G
Microchip Technology
MOSFET Transistor - Enhanced-Mode - N Channel - 640 mA - 30 V - 1.2 ohm - TO-92-3.
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BAG Packaging
Description