PIC32MM0256GPM064T-I/PT
Microchip Technology
Microcontroller - PIC 32mm - 32-Bit Single-Core - 25MHz - 52 I/O - 256KB (256K x 8) Flash - 32K x 8 RAM - 2 to 3.6V Supply - 6 ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Microcontroller - PIC 32mm - 32-Bit Single-Core - 25MHz - 52 I/O - 256KB (256K x 8) Flash - 32K x 8 RAM - 2 to 3.6V Supply - 64-TQFP Package.