PIC24FJ64GU205-I/M4
Microchip Technology
Microcontroller - PIC 24F - 16-Bit - 32MHz - 38 I/O - 64KB (22K x 24) FLASH - 8K x 8 RAM - 2 to 3.6V - 48-UQFN (6x6).
RoHS Compliant
TUBE Packaging
Description +