PIC24FJ64GC010-I/BG
Microchip Technology
Microcontroller - PIC XLP 24F - 16-Bit - 32MHz - 85 I/O - 64KB (22K x 24) FLASH - 8K x 8 RAM - 2 to 3.6V - 121-TFBGA (10x10).
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
TRAY Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
This product may require extra documentation. Shipping may be delayed 1-2 days.
Description +