PIC24FJ64GA704T-I/PT
Microchip Technology
Microcontroller - PIC 24F - 16-Bit - 32MHz - 36 I/O - 64KB (22K x 24) FLASH - 16K x 8 RAM - 2 to 3.6V - 44-TQFP (10x10) - T&R.
RoHS Compliant
REEL Packaging
Description +