PIC24FJ32GA004-E/ML
Microchip Technology
Microcontroller - PIC 24F - 16-Bit - 32MHz - 35 I/O - 32KB (11K x 24) FLASH - 8K x 8 RAM - 2 to 3.6V - 44-QFN (8x8).
RoHS Compliant
TUBE Packaging
Description +