PIC24FJ256GB210T-I/PT
Microchip Technology
Microcontroller - PIC 24F - 16-Bit - 32MHz - 84 I/O - 256KB (85.5K x 24) FLASH - 96K x 8 RAM - 2.2 to 3.6V - 100-TQFP (12x12) ...
Description +
Microcontroller - PIC 24F - 16-Bit - 32MHz - 84 I/O - 256KB (85.5K x 24) FLASH - 96K x 8 RAM - 2.2 to 3.6V - 100-TQFP (12x12) - T&R.