PIC24FJ256GA705T-I/M4
Microchip Technology
Microcontroller - PIC 24F - 16-Bit - 32MHz - 40 I/O - 256KB (85.5K x 24) FLASH - 16K x 8 RAM - 2 to 3.6V - 48-UQFN (6x6) - T&R ...
RoHS Compliant
REEL Packaging
Description +