PIC24FJ256GA702T-I/SS
Microchip Technology
Microcontroller - PIC 24F - 16-Bit - 32MHz - 22 I/O - 256KB (85.5K x 24) FLASH - 16K x 8 RAM - 2 to 3.6V - 28-SSOP - T&R.
Description +