- PIC24FJ128GU410T-I/PT
PIC24FJ128GU410T-I/PT
Microchip Technology
Microcontroller - Automotive, AEC-Q100, PIC 24F - 16-Bit - 32MHz - 85 I/O - 128KB (128K x 8) FLASH - 32K x 8 RAM - 2 to 3.6V - ...
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
This product may require extra documentation. Shipping may be delayed 1-2 days.
Description
Microcontroller - Automotive, AEC-Q100, PIC 24F - 16-Bit - 32MHz - 85 I/O - 128KB (128K x 8) FLASH - 32K x 8 RAM - 2 to 3.6V - 100-TQFP (12x12) - T&R.