PIC24FJ128GC006T-I/MR
Microchip Technology
Microcontroller - PIC XLP 24F - 16-Bit - 32MHz - 53 I/O - 128KB (43K x 24) FLASH - 8K x 8 RAM - 2 to 3.6V - 64-VQFN (9x9) - T& ...
RoHS Compliant
REEL Packaging
Description +
Microcontroller - PIC XLP 24F - 16-Bit - 32MHz - 53 I/O - 128KB (43K x 24) FLASH - 8K x 8 RAM - 2 to 3.6V - 64-VQFN (9x9) - T&R.