PIC24FJ128GA106T-I/PT
Microchip Technology
Microcontroller - PIC 24F - 16-Bit - 32MHz - 53 I/O - 128KB (43K x 24) FLASH - 16K x 8 RAM - 2 to 3.6V - 64-TQFP (10x10) - T&R ...
RoHS Compliant
REEL Packaging
Description +