PIC24FJ128GA010T-I/PT
Microchip Technology
Microcontroller - PIC 24F - 16-Bit - 16MHz - 84 I/O - 128KB (43K x 24) FLASH - 8K x 8 RAM - 2 to 3.6V - 100-TQFP (12x12) - T&R ...
Description +