PIC16F1704-E/ST
Microchip Technology
Microcontroller - PIC XLP 16F - 8-Bit - 32MHz - 12 I/O - 7KB (4K x 14) FLASH - 512 x 8 RAM - 2.3 to 5.5V - 14-TSSOP.
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
TUBE 包装
Certificate of Compliance Guarantee
This product may require extra documentation. Shipping may be delayed 1-2 days.
説明 +