PIC16F15345T-I/SS
Microchip Technology
Microcontroller - PIC XLP 16F - 8-Bit - 32MHz - 18 I/O - 14KB (8K x 14) FLASH - 1K x 8 RAM - 2.3 to 5.5V - 20-SSOP - T&R.
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
This product may require extra documentation. Shipping may be delayed 1-2 days.
Description +