MPLAD30KP110CA
Microchip Technology
TVS Diode - Bi-Dir - 110V Reverse Standoff (Typ) - 122V Breakdown (Min) - 177V Clamping (Max)@Ipp - 168A - 30kW - PLAD Package ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +