- M15KP75A/TR
M15KP75A/TR
Microchip Technology
15,000 Watt Unidirectional TVS - Vwm: 75V - Vc: 122V - Ipp: 123A - Axial DO-204AR - Level M Reliability - Non-RoHS - Tape&Reel
Description