- M15KP60CAE3
M15KP60CAE3
Microchip Technology
15,000 Watt Bi-directional TVS - Vwm: 60V - Vc: 97.3V - Ipp: 154A - Axial DO-204AR - Level M Reliability - RoHS
Description