- M15KP60A/TR
M15KP60A/TR
Microchip Technology
15,000 Watt Unidirectional TVS - Vwm: 60V - Vc: 97.3V - Ipp: 154A - Axial DO-204AR - Level M Reliability - Non-RoHS - Tape&Ree ...
Description
15,000 Watt Unidirectional TVS - Vwm: 60V - Vc: 97.3V - Ipp: 154A - Axial DO-204AR - Level M Reliability - Non-RoHS - Tape&Reel