- M15KP40A/TR
M15KP40A/TR
Microchip Technology
15,000 Watt Unidirectional TVS - Vwm: 40V - Vc: 65.8V - Ipp: 228A - Axial DO-204AR - Level M Reliability - Non-RoHS - Tape&Ree ...
Description
15,000 Watt Unidirectional TVS - Vwm: 40V - Vc: 65.8V - Ipp: 228A - Axial DO-204AR - Level M Reliability - Non-RoHS - Tape&Reel