- M15KP33AE3/TR
M15KP33AE3/TR
Microchip Technology
15,000 Watt Unidirectional TVS - Vwm: 33V - Vc: 54.8V - Ipp: 274A - Axial DO-204AR - Level M Reliability - RoHS - Tape&Reel
Description