- M15KP22AE3
M15KP22AE3
Microchip Technology
15,000 Watt Unidirectional TVS - Vwm: 22V - Vc: 37.1V - Ipp: 404A - Axial DO-204AR - Level M Reliability - RoHS
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Description