- M15KP110A/TR
M15KP110A/TR
Microchip Technology
15,000 Watt Unidirectional TVS - Vwm: 110V - Vc: 178V - Ipp: 84A - Axial DO-204AR - Level M Reliability - Non-RoHS - Tape&Reel
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Description