DSC1124CI1-027.0000T
Microchip Technology
Oscillator MEMS 27MHz ±50ppm (Stability) HCSL 52% 3.3V 6-Pin VDFN SMD T/R
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +