DSC1123DI2-100.0000B
Microchip Technology
Oscillator - XO (Standard) - 100MHz - ±25ppm Frequency Stability - Enable/Disable Function - LVDS Output - 32mA 2.25 to 3.63V ...
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Oscillator - XO (Standard) - 100MHz - ±25ppm Frequency Stability - Enable/Disable Function - LVDS Output - 32mA 2.25 to 3.63V Supply - 6-SMD, No Lead.