DSC1121CE1-025.0000T
Microchip Technology
CMOS Oscillator - 25 MHz ±50ppm - Output Enable - 2.25 to 3.6V - 6-lead VDFN - –20°C to +70°C - Tape&Reel
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +