DSC1121AE2-025.0000
Microchip Technology
CMOS Oscillator - 25 MHz ±25ppm - Output Enable - 2.25 to 3.6V - 6-lead VDFN - –20°C to +70°C
RoHS Compliant
TUBE Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +