DSC1101DM1-033.3330T
Microchip Technology
CMOS Oscillator - 33.333 MHz ±50ppm - Output Enable w/Standby - 2.25 to 3.6V - 6-lead VDFN - –55°C to +125°C - Tape&Reel
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +