DSC1101AM1-160.0000
Microchip Technology
CMOS Oscillator - 160 MHz ±50ppm - Output Enable w/Standby - 2.25 to 3.6V - 6-lead VDFN - –55°C to +125°C
RoHS Compliant
TUBE Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +